Cheap Apartments for Rent in Alexandria City, VA
438 rentals
- PET FRIENDLY
- PET FRIENDLY
- SPECIAL OFFERPET FRIENDLYTotal price$2,162 - $3,540/moStudio-2 Beds1-2 BathsThe Asher | 620 N Fayette St #248-2,
Alexandria, VA 22314 - SPECIAL OFFERPET FRIENDLYTotal price$2,168 - $3,909/mo1-2 Beds1-2 BathsPark + Ford | 4401 Ford Ave #141,
Alexandria, VA 22302 - SPECIAL OFFERPET FRIENDLY$2,180 - $4,425/moStudio-2 Beds1-2 BathsAvalon Potomac Yard | 731 Seaton Ave #b9fb5439c,
Alexandria, VA 22305 - SPECIAL OFFERPET FRIENDLY$2,181 - $3,574/moStudio-2 Beds1-2 BathsLincoln Old Town | 401 Holland Ln #1-0517,
Alexandria, VA 22314 - Total price$2,230 - $3,502/mo1-2 Beds1-2 BathsNotch 8 | 2900 Main Line Blvd #561,
Alexandria, VA 22301 - Total price$2,268 - $4,568/moStudio-2 Beds0-3 BathsOakville | 451 Swann Ave #A-555,
Alexandria, VA 22301 - $2,300 - $2,675/mo2 Beds2 BathsBrookville Townhomes | 5402 Taney Ave #RIPLE726,
Alexandria, VA 22304 - Total price$2,309 - $3,565/moStudio-2 Beds1-2 BathsCortland Alexandria | 820 S Columbus St #224,
Alexandria, VA 22314 - Total price$2,336 - $3,682/mo1-3 Beds1-2 BathsCameron Square | 5555 Cardinal Pl #302,
Alexandria, VA 22304 - $2,345 - $3,670/moStudio-2 Beds1-2 BathsBell Old Town | 750 Thornton Way #N-527,
Alexandria, VA 22314