Buy
78539
Rent
78539
Save Search
Apartments For Rent in 78539
Sort: Square Feet
173 rentals
Use arrow keys to navigate
$975/mo
2
Beds
2
Baths
840
sqft
3505 Amando St #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$1,400/mo
3
Beds
2
Baths
1,063
sqft
2608 W Bliss St #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$1,300/mo
2
Beds
2
Baths
1,063
sqft
2608 W Bliss St #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$950/mo
2
Beds
2
Baths
900
sqft
416 Teague Ave #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$1,100/mo
2
Beds
2
Baths
855
sqft
2206 Taxco Ct #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$950/mo
2
Beds
2
Baths
900
sqft
420 Teague Ave #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$1,350/mo
3
Beds
2
Baths
1,050
sqft
1905 Elsham Rd #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,100/mo
2
Beds
2.5
Baths
990
sqft
403 Teague Ave #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,350/mo
3
Beds
2
Baths
1,050
sqft
1905 Elsham Rd #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,250/mo
2
Beds
2
Baths
1,034
sqft
1905 Elsham Rd #1,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,250/mo
2
Beds
2
Baths
995
sqft
3301 S Colt Ln #1,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,250/mo
2
Beds
2
Baths
1,034
sqft
1905 Elsham Rd #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$599/mo
2
Beds
1
Bath
840
sqft
2714 Mile 17 1/2 St #18,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$775/mo
1
Bed
1
Bath
660
sqft
312 Gastel Cir #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,200/mo
2
Beds
2
Baths
1,090
sqft
2701 W Bliss St #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,000/mo
3
Beds
2
Baths
1834 Tierra Dulce Dr #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,300/mo
3
Beds
2
Baths
1,165
sqft
3404 S Colt Ln #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$850/mo
2
Beds
2
Baths
1,030
sqft
607 Gastel Cir #F,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,075/mo
2
Beds
2
Baths
802
sqft
3405 S Mia Ln #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,050/mo
3
Beds
2
Baths
4,480
sqft
2004 W Western Dr #D,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,600/mo
3
Beds
2
Baths
1,340
sqft
3836 Frontier Dr,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$950/mo
2
Beds
2
Baths
975
sqft
419 Carlisle Ave #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,350/mo
3
Beds
2
Baths
1,075
sqft
2605 W Bliss St #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
FURNISHED
$1,900/mo
3
Beds
2
Baths
1,305
sqft
1328 Nora Dr,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$550 - $700/mo
1-3
Beds
1-2
Baths
224 | 1105 W Mahl St #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$950/mo
2
Beds
2
Baths
680
sqft
3036 W Regal Dr #A,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,300/mo
3
Beds
2
Baths
1,063
sqft
2605 W Bliss St #1,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$925/mo
2
Beds
2
Baths
1,280
sqft
303 Baltic Ave #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,950/mo
3
Beds
2.5
Baths
1,671
sqft
312 Kika De La Garza St,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$925/mo
2
Beds
2
Baths
1,280
sqft
303 Baltic Ave #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$875/mo
2
Beds
2
Baths
840
sqft
2604 Ringold Cir #1,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$850/mo
2
Beds
2
Baths
1804 Horsetail Fls #C,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,500/mo
3
Beds
2
Baths
1,102
sqft
811 S 19th Ave,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$900/mo
2
Beds
2
Baths
1,047
sqft
211 Gastel Cir #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
PET FRIENDLY
$995/mo
2
Beds
2
Baths
990
sqft
510 Peabody Ave #3,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$900/mo
2
Beds
2
Baths
1,047
sqft
211 Gastel Cir #2,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,800/mo
3
Beds
2
Baths
1,764
sqft
902 Hidden Forest Dr,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,100/mo
2
Beds
2
Baths
1,120
sqft
3300 S Colt Ln #1,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$1,080/mo
2
Beds
2
Baths
1,165
sqft
3312 S Mia Ln #1,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
$900/mo
2
Beds
2
Baths
1,047
sqft
211 Gastel Cir #4,
Edinburg, TX 78539
Check Availability
1
2
3